FAQs

Q?

Jak się umówić ?

A.

Odwiedź nasze studio i poczuj się jak u siebie. Odpowiemy na każde Twoje pytanie i chętnie uzupełnimy Twoje sugestie oryginalnymi propozycjami.
Na konkretny termin możesz umówić się osobiście, telefonicznie lub mailowo.

Q?

Rezerwacja terminu i zadatek

A.

Wstępnej rezerwacji terminu tatuowania można dokonać telefonicznie, mailowo, poprzez Messengera lub osobiście w studiu. Po dokonaniu wstępnej rezerwacji, należy potwierdzić ją, poprzez wpłacenie zadatku – patrz regulamin. Wpłacony zadatek jest dla nas gwarancją dotrzymania umówionego terminu.

Q?

Cena ?

A.

Jako nowe studio ceny mamy konkurencyjne.
Każdy projekt wyceniany jest indywidualnie, a cena uzależniona jest od wielkości, miejsca wykonania i stopnia skomplikowania tatuażu.
Startujemy od 150 zł. Ceny rosną w zależności od czasu potrzebnego na wykonanie tatuażu.
W sesję wliczony jest czas, który tatuator poświęca na przygotowanie i odbicie/rozrysowanie projektu lub dopasowanie go oraz przygotowanie stanowiska i Klienta do tatuowania.

Q?

Projekt ?

A.

W stworzeniu dla Ciebie jak najlepszego projektu, pomogą nam Twoje precyzyjne informacje i wszelkie przesłane materiały: zdjęcia i/lub grafiki.
Nie martw się, jeśli zechcesz zmienić jakiś szczegół w projekcie, po prostu powiedz- to ma być twój tatuaż.

Q?

Przed tatuowaniem

A.

Nie pij alkoholu dzień wcześniej. Wyśpij się. Zacznij dzień od dużego śniadania. Na pewno dasz radę, a Twój organizm będzie Ci wdzięczny i lepiej zareaguje na tatuowanie.

Jeśli potrzebujesz wsparcia weź ze sobą maksymalnie jedną osobę towarzyszącą, która będzie na Ciebie czekać w recepcji.

Pamiętaj, że tatuaże są dla osób pełnoletnich, dlatego obecność dzieci w studiu jest niewskazana.

Weź rzeczy, których straty nie będziesz żałować. Nie zakładaj na sesję swojego ulubionego T-shirtu czy spodni, bo na pewno nie chcesz, aby pozostały na nich plamy z tuszu. Bardziej praktyczne będą świeżo.

Q?

Po tatuażu

A.

Opatrunek zdejmujemy po 4 godzinach od założenia. Tatuaż delikatnie opuszkami palców opłukujemy letnią wodą z mydłem i osuszamy lekko dotykając, ręcznikiem papierowym.

Następnie zakupioną maścią (bephanten, alantan) smarujemy- cienką warstwą (jak zwykłym kremem). Powtarzamy tak 4/5 razy dziennie przez 2 tygodnie. Jest to bardzo ważne, gdyż nie można doprowadzić do wyschnięcia tatuażu i utworzenia się twardego strupa.

W Czasie gojenia (2 tygodnie) należy szczególnie uważać, aby tatuażu nie zabrudzić, nie zadrapać, nie zamoczyć (żadnych basenów, jezior itp.!). W okresie tym tatuaż może mieć kontakt tylko z luźną i czystą odzieżą (żadnych bandaży i opatrunków).

Bezpośrednio po zabiegu może wystąpić powiększenie węzłów chłonnych i powiększona temperatura w wyniku reakcji organizmu na obecność pigmentu.

W procesie gojenia pozwalamy, aby naskórek złuszczał się samoczynnie (nie drapiemy, nie odrywamy strupa!). Jest to bardzo istotne, gdyż właśnie w tym okresie najczęściej dochodzi do jego uszkodzenia. Po zrobieniu tatuażu w okresie 2 miesięcy nie można go poddawać działaniu promieni słonecznych czy solarium.

W kwestii higieny osobistej, tatuaż nie może być długotrwale moczony. Zaleca się korzystać z prysznica. Woda nie powinna być za bardzo gorąca, by nie doprowadzić do powstania rumienia cieplnego, tj. rozszerzenia się naczyń włosowatych i w efekcie wypłukania pigmentu. Z tego samego powodu nie korzystamy z sauny.

W razie niejasności proszę dzwonić, chętnie doradzimy.

Q?

Przeciwwskazania

A.

Choroby serca i układu krążenia, epilepsja, hemofilia i skłonności do przedłużonego krwawienia, rozległe rany i stany zapalne skóry będące w trakcie gojenia, łuszczyca, grypa, stany gorączkowe, silne stany zapalne, stany po operacyjne, zażywanie silnych leków, osłabienie, wirus HIV, Hypatii B (żółtaczka wszczepienna, wirusowe zapalenie wątroby), ciąża.

Q?

18 Lat ?

A.

Tak!
W przypadku osób niepełnoletnich między 16-18 rokiem życia, podczas umawiania terminu i samego wykonywania tatuażu wymagana jest obecność rodzica bądź prawnego opiekuna.

Q?

Cover ?

A.

Oczywiście!
Najlepiej, jeśli pojawisz się u nas osobiście i pokażesz tatuaż, który chcesz zmienić. Dopiero wtedy będziemy mogli zdecydować czy podejmiemy się poprawek.
Pamiętaj też, że cover-up musi być znacznie większy niż pierwotna praca i nie da się zakryć ciemnego koloru jasnym. Uzbrój się w cierpliwość, bo łatwiej zrobić tatuaż od podstaw niż poprawić nieudaną pracę.

Q?

Regulamin

A.

1. Klient zobowiązany jest do zapoznania się z regulaminem.
2. Każdy tatuaż jest wyceniany indywidualnie podczas ustalania projektu.
3. Termin tatuowania jest określany po wpłaceniu zadatku, który można wpłacić osobiście w studiu lub przelewem na konto bankowe. Klient otrzymuje potwierdzenie wpłacenia zadatku.
4. Wysokość zadatku to 100 PLN. Jeżeli tatuaż będzie wykonywany podczas kilku spotkań zadatek odejmowany jest od ostatniej sesji.
5. W przypadku rezygnacji z tatuażu zadatek przepada.
6. Wpłata nie podlega zwrotowi, jednak umówiony termin można przełożyć z 3 dniowym wyprzedzeniem bez utraty wpłaconych pieniędzy.
7. Klient podczas tatuowania nie może być pod wpływem alkoholu i/lub innych środków odurzających.
8. Klient może przyprowadzić osobę towarzyszącą.
9. Klient zostaje poinformowany jak należy pielęgnować oraz dbać o tatuaż i jest zobowiązany do stosowania się do zaleceń tatuatora.
10. Termin tatuowania można zmienić maksymalnie 3dni przed umówioną datą tatuowania.
11.Nie pojawienie się na termin tatuowania skutkuje utratą zadatku. Podczas zapisywania się na nowy termin tatuowania opłata za tatuaż jest pobierana z góry.
12. Tatuator ma prawo do zmiany terminu spotkania(kolejnej sesji), jeżeli uzna, iż tatuaż jest niedostatecznie wygojony. Najlepiej kontaktuj się telefonicznie, jeżeli masz wątpliwości.
13. Studio wykonuje zabiegi osobom pełnoletnim. W przypadku osób niepełnoletnich wymagana jest obecność lub osobiste potwierdzenie prawnego opiekuna.
14. Tatuator może przerwać zabieg w przypadku pogorszenia się samopoczucia klienta lub wystąpienia zmian naskórnych, które mogą wpłynąć na tatuaż.
15. Tatuator bez podania przyczyny ma prawo odmówić wykonania tatuażu.
16. Wpłacenie zadatku jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.
17. W studiu obowiązuje całkowity zakaz palenia tytoniu oraz spożywania alkoholu lub innych środków odurzających.
18. Zabrania się przyprowadzania zwierząt.